Saunarium

SAUNARIUM PARK WODNY

TWÓJ POMYSŁ NA ZDROWIE I RELAKS

 

SAUNARIUM PARK WODNY KRAKÓW to miejsce, gdzie na łącznej powierzchni 400 m 2 powstała wyjątkowa strefa odpoczynku i regeneracji o wielu walorach prozdrowotnych; miejsce, gdzie możemy wzmocnić organizm, nabrać sił witalnych a przede wszystkim odpocząć.

 

Założenia projektowe nowej strefy saun zakładały powstanie miejsca o bardzo szerokich funkcjonalnościach opierających się na walorach zdrowotnych oraz relaksacyjnych oraz przybliżające kulturę saunowania /kąpieli  z różnych stron świata.

 

Klasyczne sauny suche (sauny fińskie) tj. sauna widowiskowa (nawiązująca do saun austriacko-niemieckich), w której odbywały się będą ceremonie tematyczne z saunamistrzami oraz bania (wschodni sposób na saunowanie) uzupełnione zostały o łaźnię morską (stylem nawiązującą do term rzymskich), łagodniejszą saunę ziołową oraz ekstremalną saunę ognistą.

 

Z myślą o osobach preferujących niższe temperatury powstała również sauna –  infrared solny, spełniająca funkcje groty solnej.

 

Ze względu na fakt, iż nieodłącznym elementem kąpieli saunowych jest wypoczynek, z niezwykłą dbałością stworzona została strefa relaksu z tężnią – miejsce przeznaczone na relaks i wdychanie powietrza przesyconego solanką z tężni.

 

Pobyty w tej strefie, łączące relaks z inhalacją solankami pochodzącymi z Ciechocinka i z Zabłocia, mogą być uznawane jako metoda profilaktyki chorób górnych dróg oddechowych, a w okresie m.in. nasilonych alergii, inhalacje w miejscu o takim charakterze mogą okazać się bardzo skuteczną metodą oczyszczania dróg oddechowych.

 

Mamy pomysł na wieczór panieński oraz wieczór kawalerski w Krakowie! Wypróbuj ceremonii pielęgnacyjno-relaksacyjnych w Saunarium – świetne atrakcje, sauna na wyłączność, ceremonie zapachowe w saunie, zabiegi pielęgnacyjne – to wszystko w Parku Wodnym w Krakowie! Zobacz szczegóły oferty!

 

ZOBACZ REGULAMIN SAUNARIUM – KLIKNIJ TUTAJ

atrakcje saunarium

zobacz także

galeria