POBYTY RODZINNE W SAUNARIUM 

 

Zapraszamy rodziców z dziećmi poniżej 16 r.ż. do skorzystania z oferty pobytów rodzinnych w SAUNARIUM PARK WODNY KRAKÓW w soboty i niedziele w godzinach 9:00 – 12:00!

Cennik wejść w ramach pobytów rodzinnych:

 

 • Osoby dorosłe: zgodnie z cennikiem biletów do hali basenowej + SAUNARIUM.
 • Dzieci poniżej 16  roku życia: Bilet godzinny + SAUNARIUM: 33 zł lub Bilet dwugodzinny + SAUNARIUM: 40 zł.
 • Bilet rodzinny dwugodzinny + SAUNARIUM dla min. 3 osób (w tym max 2 osoby dorosłe): 123 zł (3 os. ; każdy kolejny bilet 41 zł).
 • Wejścia w ramach kart Partnerów, Kart Klubowych FitPark oraz Kart Klubowych FitPark Rodzic + Dziecko  – bez dodatkowych opłat.
 • W przypadku chęci regularnych wizyt – polecamy Kartę Klubową FitPark Rodzic + Dziecko w cenie 240 zł/2 os./miesiąc! – Kliknij, by przejść do zakupu online!
 • W przypadku biletów do hali basenowej zakupionych online istnieje możliwość dokupienia dostępu do SAUNARIUM w kasie biletowej w cenie 14 zł.

 

 

ZASADY KORZYSTANIA Z SAUNARIUM PRAK WODNY W KRAKOWIE 

W RAMACH POBYTÓW RODZINNYCH

 1. Oferta pobytów rodzinnych kierowana jest do osób z dziećmi, które ukończyły 6. rok życia.
 2. Przed skorzystaniem z oferty Pobytów rodzinnych z dzieckiem zaleca się konsultację
  z lekarzem rodzinnym.
 3. Przez cały czas pobytu na terenie SAUNARIUM dzieci pozostają pod opieką osoby pełnoletniej.
 4. Dzieci mogą korzystać wyłącznie z następujących urządzeń / stref SAUNARIUM: łaźnia morska, strefa relaksu z tężnią. Opiekun dziecka powinien kontrolować czas korzystania przez dziecko z urządzeń / stref SAUNARIUM.
 5. W celu schłodzenia ciała dzieci mogą korzystać z pryszniców, studni lodowej i wanny do schładzania. Wanna ma głębokość 110 cm. Opiekunowie zobowiązani są do zachowania szczególnej ostrożności i nadzoru nad podopiecznymi w trakcie korzystania z wanny.
 6. Osoby korzystające z oferty pobytów rodzinnych zobowiązane są do przestrzegania Regulaminu SAUNARIUM Parku Wodnego w Krakowie SA.
 7. Opiekunowie zobowiązani są do nadzoru i egzekwowania przestrzegania Regulaminu przez swoich podopiecznych.