wejściówki na prezent

czascena

51 zł/szt.

64 zł/szt.

72 zł/szt.

95 zł/szt.

115 zł/szt.

Szukasz uniwersalnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Skorzystaj z jednej z powyższych opcji zakupu wejściówek/zaproszeń do hali basenowej w kasach Parku Wodnego. To prezent, który z pewnością sprawi radość zarówno tym, którzy szukają relaksu i oddechu od codzienności, jak również amatorom świetnej zabawy i aktywności fizycznej!

Szczególnie zachęcamy do zakupu wejściówek obejmujących całodzienne wejście do hali basenowej z możliwością korzystania bez ograniczeń z SAUNARIUM PARK WODNY.

Wejściówki na prezent (w opcji bez limitu czasu) możesz również kupić online – kliknij tutaj aby przejść do zakupu biletu przez Internet.

icon_2aInformacja: Wejściówki/zaproszenia mogą być wykorzystywane przez okaziciela w dowolnym dniu i godzinie, w ramach daty ważności zaproszenia.

icon1bCiekawostka! Uwaga! Są prezenty, których według przesądów należy unikać. I tak np. wręczenie pereł może przynieść nieszczęście, chusteczek – płacz, a z kolei wręczenie butów wróży rozpad związku. W naszym kraju przyjęło się, że w prezencie nie powinno się dawać zwierząt, dezodorantów i mydeł (zarzut braku higieny).