Nasz obiekt

9 października 2015

Park Wodny w Krakowie S.A. zapewnia kompleksowe usługi o charakterze rekreacyjno-zdrowotnym. W jego skład wchodzą: jedna z największych w Polsce hala basenowa z szeregiem atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych wraz z Saunarium i plażą zewnętrzną Stacja Parkowa, Klub treningowy FitPark Park Wodny oraz Restauracja Rodzinna Siesta.

Obiekt funkcjonuje od 2000 r. i odtąd jest ważnym punktem na mapie dla mieszkańców Krakowa oraz doskonałą atrakcją dla turystów odwiedzających Kraków. Park Wodny w Krakowie to wspaniała rozrywka w Krakowie! W ciągu ponad dwudziestu lat działalności z naszych atrakcji wodnych skorzystało wiele milionów osób!

Hala basenowa Parku Wodnego Kraków to kompleks trzech basenów (niecek wodnych) i lądowisk o łącznej powierzchni ponad 2000 m² z pełną gamą atrakcji: m.in. pięć dużych zjeżdżalni, Rwąca Rzeka, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych czy strefa dla najmłodszych obejmująca brodzik z Wyspą Piratów i zjeżdżalnie wodne dostosowane do najmłodszych. Relaks i odprężenie zapewnią bicze wodne, stacje hydromasaży, leżanki z hydromasażami, jacuzzi z wodą solankową, siłownia wodna i tory do pływania.

Sprawdź bilety i cennik.

Znakomitym miejscem odpoczynku i regeneracji jest profesjonalne Saunarium, połączone bezpośrednio z halą basenową. W skład tej strefy wchodzą m.in. klasyczne sauny suche: sauna widowiskowa, w której odbywają się ceremonie tematyczne z saunamistrzami oraz bania, sauna ziołowa oraz ekstremalna sauna ognista. W Saunarium znajduje się także łaźnia morska, infrared solny, strefa relaksu z tężnią, wanna do schładzania oraz kilka innych atrakcji saunowych.

W sezonie letnim mogą Państwo skorzystać z zewnętrznej plaży Stacja Parkowa, która łączy Park Wodny z sąsiadującym Hotelem Swing. Plaża jest idealnym pomysłem na wakacje w mieście, zarówno miłośnicy wypoczynku znajdą mnóstwo przestrzeni dla siebie, jak i Ci, którzy uwielbiają aktywność na świeżym powietrzu. Ci pierwsi chętnie skorzystają z dwóch piaszczystych plaż oraz stref wypoczynku, a drudzy świetnie odnajdą się pośród wielu atrakcji (w tym. m.in. wodnego placu zabaw, parku linowego oraz suchych placów zabaw). Uzupełnieniem pobytu w Stacji Parkowej jest bogata i różnorodna oferta gastronomiczna.

Na pierwszym piętrze obiektu znajduje się jeden z największych i najbardziej popularnych klubów treningowych w Krakowie – FitPark Park Wodny. Klub FitPark składa się z ponad 1000 m2 bogato wyposażonej siłowni, sal i przestrzeni treningowych, profesjonalnej konstrukcji do treningu OCR oraz unikatowej sali do zajęć grupowych (m.in. pilates, zdrowy kręgosłup) z tężnią solankową. Klub wyróżnia się bogatą ofertą zajęć grupowych dla dorosłych, a także dzieci, młodzieży i seniorów.

Po skorzystaniu z wodnych atrakcji zapraszamy do skorzystania z usług Restauracji Rodzinna Siesta mieszczącej się w holu głównym lub podczas pobytu w hali basenowej w tzw. Barku Mokrym.

Zapraszamy!