Nasz obiekt

9 października 2015

Park Wodny w Krakowie jest jednym z większych tego typu w Polsce, wyróżniony w 2000 r. prestiżową nagrodą „Budowa Roku”.

 

W ciągu dwudziestu lat działalności z naszych atrakcji wodnych skorzystało wiele milionów osób!
Obiekt wyróżnia się na tle innych dbałością o higienę i wysoki standard usług.

 

To miejsce w którym woda w 100% jest uzdatniana pod względem bakteriologicznym za pomocą ozonu, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień oczu i skóry i jest idealna nawet dla niemowląt! O maksymalne bezpieczeństwo i komfort naszych klientów dba grupa doświadczonych ratowników, a także nowoczesny system monitoringu i ochrony.

 

Staramy się, aby nasz obiekt był przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Nasz obiekt stanowi doskonałe miejsce dla rehabilitacji oraz zabiegów fizjoterapeutycznych.

 

Park Wodny to wspaniała i zdrowa zabawa nie tylko dla najmłodszych z mnóstwem atrakcji. Jedna z największych w Polsce hala basenowa to ponad 2000 m 2 powierzchni basenów, sieć zjeżdżalni oraz mnóstwo wodnych atrakcji.

ZOBACZ MAPA ATRAKCJI


Poza szaleństwami w wodzie zapraszamy także do jednego z największych w Krakowie Klubu FitPark,  gdzie Klienci mogą skorzystać z imponującej siłowni o powierzchni ponad 1000 m 2 oraz szerokiej gamy zajęć fitness, pilatesu, tańca oraz Szkoły Sportów Walki.

 


Park Wodny w Krakowie pozwala niezależnie od wieku i upodobań znaleźć dla siebie najlepszą formę relaksu i kompleksowo zadbać o zdrowie i zgrabną sylwetkę.


Serdecznie zapraszamy!