Program Senior

cennik programu senior

karnet 1 miesiąc

180 zł

karnet 3 miesiące

425 zł

wejście pojedynczecena

30 zł
(dopłata 0,80 zł/min.)

34 zł
(dopłata 0,80 zł/min.)

33 zł
(dopłata 0,80 zł/min.)

33 zł

Szczegóły związane z Programem Senior, w tym godziny obowiązywania Programu sprawdzisz tutaj

 

*Zasady korzystania z Karty Klubowej FitPark OPEN Senior:

  1. Karta Klubowa FitPark OPEN Senior jest ważna przez miesiąc od daty jego zakupu i pozwala korzystać, bez ograniczeń, ze wszystkich zajęć gimnastycznych Programu Senior zgodnie z Harmonogramem zajęć oraz z hali basenowej – od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00, oraz soboty i niedziele w godz. 8.00 – 13.00. Zapraszamy również do Klubu FitPark od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 – 15:00.
  2. Karta Klubowa jest kartą imienną, a identyfikacja Klienta następuje poprzez każdorazowe okazanie dokumentu tożsamości. Przekazanie Karty innej osobie skutkować będzie zablokowaniem karty (tj. utratą jej ważności) bez prawa zwrotu niewykorzystanej wartości.
  3. Właściciel Karty ma obowiązek przedstawić na prośbę pracownika Recepcji Klubu oraz pracownika kas basenowych dokument tożsamości w celu weryfikacji uprawnień do produktu imiennego jakim jest Karta.
  4. W przypadku zagubienia lub zniszczenia Karty Klubowej istnieje możliwość wyrobienia duplikatu karnetu. Koszt duplikatu wynosi 10 zł.
  5. Posiadacz Karty Klubowej ma prawo do bezpłatnego “wprowadzenia” Gościa, przy czym osoba ta nie może być zarejestrowana jako członek Klubu w okresie ostatnich 12 miesięcy oraz nie może być zarejestrowana jako klient, który korzystał z Klubu jako Gość. Przed skorzystaniem z usług Klubu Gość zobowiązany jest do wylegitymowania się dowodem osobistym oraz podpisania regulaminu korzystania z Klubu. Można “wprowadzać” max. 1 Gościa dziennie. Gość może skorzystać z siłowni oraz zajęć grafikowych Programu Senior po wcześniejszej rezerwacji miejsc w Recepcji Klubu. Gość może skorzystać z wejścia na halę basenową na czas 90 minut bez sauny.
  6. W przypadku niewykorzystania Karty Klubowej FitPark OPEN Senior z powodu: niedyspozycji zdrowotnej, wyjazdu itp. nie przysługuje przedłużenie ważności karnetu.