Zjeżdżalnia wodna Aligator w Parku Wodnym w Krakowie

 

Mamo, Tato – Aligator! Gdzie znajduje się największy aligator na świecie? W naszej hali basenowej! Aligator to zjeżdżalnia wodna dla dzieci. Rodzinne zjazdy – nawet trzy osoby na raz! Wspólna zabawa!

 

Oprócz Aligatora mamy też … Żółtego Węża.
Znaleźć go można po przeciwnej stronie hali basenowej i tam spróbować swoich sił w zjazdach na zjeżdżalni wodnej o łatwym stopniu trudności. Żółty Wąż to rura dla dzieci o łatwym stopniu trudności. Wpłyń zjeżdżalnią wprost do basenu!

 

  • Czy wodna zjeżdżalnia Aligator jest przeznaczona dla dzieci w każdym wieku? Zjeżdżalnia wodna Aligator w Parku Wodnym w Krakowie dostępna od 8 roku życia (lub od 6 r.ż. pod opieką osoby dorosłej).
  • Jaką długość ma zjeżdżalnia wodna Aligator w Parku Wodnym w Krakowie? Zjeżdżalnia Aligator ma ponad 18 metrów długości i 2 metry szerokości!
  • Czy zjeżdżalnie w Aquaparku w Krakowie są rurami? Tak, określenia: zjeżdżalnia, rura czy wodne zjeżdżalnie można stosować zamiennie.

Zjeżdżalnia Aligator ma ponad 18 metrów długości i 2 metry szerokości, dlatego można z niej zjeżdżać w kilka osób. Dostępna od 8 roku życia (lub od 6 r.ż. pod opieką osoby dorosłej).

Zjeżdżalnia Żółty Wąż dostępna jest od 10 r.ż. (lub od 7 r.ż. pod opieką osoby dorosłej).