Głód dopadł Cię po wyjściu z wody? Jest na to jeden niezawodny sposób, znany od zarania dziejów… wystarczy wrzucić coś na ząb!

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty menu serwowanej w Barku Wodnym w hali basenowej Parku Wodnego w Krakowie! To tutaj możesz delektować się posiłkami i orzeźwiającymi napojami, które pozwolą na zregenerowanie energii po zabawie.

Odkryj atmosferę relaksu i rozrywki w Parku Wodnym w Krakowie, a barek wodny to idealne miejsce na chwilę odpoczynku po intensywnym dniu wrażeń!

Co warto wiedzieć?

  • Co mogę zjeść w barku wodnym Aquaparku w Krakowie?
    W barku wodnym możesz zjeść posiłki i napoje serwowane przez Restaurację Rodzinna Siesta (zobacz menu). Polecamy m.in. włoską pizzę, dania główne oraz specjalne menu dla dzieci, burgery, sałatki, śniadania oraz świeże desery. W ofercie także dostępna jest strefa fast food m.in. z frytkami i zapiekankami. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty napojów zimnych i ciepłych, szczególnie polecamy naszą włoską kawę!
  • Czy muszę wychodzić na zewnątrz, aby skorzystać z usług restauracji w Aquaparku?
    Nie musisz wychodzić z hali basenowej! Większość pozycji z menu Restauracji Rodzinna Siesta możesz zamówić w barku wodnym 🙂

Zobacz więcej: https://www.parkwodny.pl/rodzinnasiesta/