Treningi kondycyjne

10 marca 2023


Warning: Undefined variable $event_data in /home/users/parkwodn/public_html/parkwodny.pl/fitpark/wp-content/plugins/event-list-calendar/event-list-cal.php on line 953

Sprawdź naszą ofertę treningów kondycyjnych!

 

Treningi kondycyjne służą poprawie ogólnej sprawności ciała z mocnym akcentem na wydolność oddechową. Usprawnienie tlenowej przemiany materii, sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej. Kształtowanie wytrzymałości organizmu powoduje wzrost jego odporności na potencjalne choroby. Ponadto, wyzwalane po wysiłku endorfiny wpierają nas w codziennych zmaganiach ze stresem.

 

Skill Mill GT – Szybkość, siła i kondycja. Trening prowadzony w kameralnych grupach. Trener indywidualnie dostosowuje poziom treningowej intensywności do poziomu mocy osoby ćwiczącej.

 

HRMAX – trening 30 minut bez odpoczynku i ze zmienną intensywnością: średnia/wysoka. Jego zaletą jest nakręcenie metabolizmu, zwiększenie wydolności, spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej a co za tym idzie wyrzeźbienie sylwetki. Zaciągnięty dług tlenowy podczas treningu, przekłada się na spalanie tkanki tłuszczowej do kilku godzin po jego zakończeniu.

 

TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY – połączenie treningu siłowego z kondycyjnym. Dźwiganie umiarkowanych ciężarów na przemian z ćwiczeniami na wydolność (bieganie, skakanie, drabinki, stepy itd.)

 

 

 Polecamy również:

STEP / TBC dla początkujących – jeśli potrzebujesz treningu cardio, a nie znosisz nudnego orbitreku, przyjdź na zajęcia STEP/TBC dla początkujących. Szybko opanujesz podstawy pod okiem doświadczonego trenera, a Twoje cardio stanie się ciekawe i motywujące do wysiłku. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej dla możliwie najszybszego pozyskania umiejętności, potrzebnych do wykonania skutecznego treningu typu STEP i TBC.

 

Pierwszy trening gratis!

Zapisz się na zajęcia: 661 220 746