O KLUBIE

FitPark Park Wodny to jeden z największych i najbardziej popularnych Klubów w Krakowie.

1000 m² pow. siłowni z widokiem na największą w Polsce halę basenową. Do tego dochodzi różnorodny sprzęt, duże konstrukcje treningowe oraz przestronne sale i szatnie. Nasi trenerzy to prawdziwi zawodowcy; świadczy o tym bogactwo i jakość grupowej oferty treningowej. Różne poziomy treningowego zaawansowania, ukoronowane treningami specjalnymi – GTM. Oferujemy treningi precyzyjnie wymierzone w rozwijanie poszczególnych parametrów sprawności, tworzące pełnowartościowy cykl treningowy funkcjonujący w trzech środowiskach treningowych (sale, siłownia, woda). Mamy też ofertę zajęć dla dzieci ćwiczących Rodziców.

Gościmy osoby w każdym wieku, o różnym stopniu sprawności oraz różnych oczekiwaniach co do rodzaju aktywności fizycznej. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania.

Co nas wyróżnia spośród innych Klubów:

• bogata oferta treningowa– takiej ilości zajęć nie znajdziesz nigdzie indziej
  • profesjonalizm kadry trenerskiej – możemy się pochwalić Trenerami z wieloletnim doświadczeniem
  • treningi tak zaprogramowane, by do minimum ograniczyć czas potrzebny na osiągnięcie pożądanych rezultatów w sposób trwały i, co najważniejsze – zdrowy
  • unikatowa oferta treningowa – tylko u nas możesz wziąć udział w treningach pod wodą albo dwa metry nad ziemią, a wszystko to pod czujnym, trenerskim okiem
  • codzienna dbałość o poziom obsługi i opieki nad Klientem

W naszym Klubie każdy Klubowicz, a w szczególności ten, który rozpoczyna swoją przygodę z ćwiczeniami, może liczyć na fachową opiekę Trenerów nie tylko podczas treningów personalnych, ale również treningów grupowych oraz tych wykonywanych we własnym zakresie. Możemy się pochwalić tradycją i doświadczeniem budowania długofalowych programów treningowej adaptacji, rozwijania sprawności oraz utrwalania osiągniętych rezultatów. Indywidualnie ustalimy przebieg cyklu treningowego, właściwie dobierzemy zestaw ćwiczeń, a także określimy ich intensywność oraz częstotliwość.

Chcesz trenować sensownie i świadomie?
Dążyć do zdrowia i pełnej równowagi?
Uniknąć przeciążeń, kontuzji i urazów?
Narzekasz na brak efektów treningowych,
brakuje Ci motywacji?…

…potrenuj z nami!