UnderPark

 

Przestrzeń naszego klubu została rozbudowana o dwie dodatkowe sale (H i I) znajdujące się na poziomie -1, które razem z salą z tężnią (G) tworzą integralną część klubu treningowego FitPark o nazwie UnderPark.

 

Sala H jest salą treningową, przygotowaną do przeprowadzenia w bezpieczny sposób zajęć z dziećmi oraz przystosowana m.in. do koszykówki. Sala I jest dedykowana zajęciom tanecznym dla dzieci i dorosłych, której walorem jest nowoczesny wygląd, a „efekt nieba” na suficie nadaje niepowtarzalny klimat i poczucie przestrzeni. Przed salami znajduje się przestrzeń z grami multimedialnymi i manualnymi, „magiczną” interaktywną podłogą oraz salą telewizyjną, która jest świetnym miejscem do przeprowadzenia warsztatów, zajęć merytorycznych, urodzin czy organizacji półkolonii.

 

Do przestrzeni UnderParku zalicza się także unikatowa sala do zajęć grupowych (m.in. pilates, zdrowy kręgosłup) z tężnią solankową (G) tworzącą niesamowity mikroklimat sprzyjający prowadzeniu zajęć o tym charakterze. Wszystko to razem ukazuje nowoczesne spojrzenie i szerokie możliwości naszego obiektu!