Jak większość ważnych w życiu rzeczy, trening ciała ma swój cykl i fazy.

 

Często spotykamy się z tym, że ktoś trenuje.

Pytamy – „co?

Jako odpowiedź słyszymy  o rekreacyjnie uprawianych dyscyplinach sportowych, wizytach w siłowni, pływaniu czy fitnessie w ogólnym pojęciu.

Pytamy dlaczego?

i przytakujemy odpowiedziom  o zdrowiu, sprawności, prawidłowej sylwetce i tak dalej…

 

Rozumiejąc jak bardzo aktywność fizyczna jest istotna dla człowieka w Klubie FitPark  przywiązujemy wielką wagę do merytorycznego porządku i jakości aktywności fizycznej.

 

By znaleźć właściwą odpowiedź, należy zadać właściwe pytanie. W naszym Klubie zapytamy więc, czy jesteś w cyklu treningowym, w jakiej jego fazie?

 

A czym w naszym rozumieniu jest cykl treningowy?

 

To szereg następujących po sobie treningów mocy, przeplatanych fizjotreningami, uporządkowany tak, by całokształt sprawności fizycznej był pełnowartościowy, dobrze zbilansowany, skuteczny, zdrowy i bezpieczny.  

 

Bardzo ważne jest, by nie skupiać się na jednym rodzaju treningu, bo jeszcze się taki nie znalazł, który obejmowałby wszystkie rozwojowe potrzeby ciała ludzkiego. Zaspokojenie wszystkich potrzeb gwarantuje nam wyłącznie cykl treningowy.

 

Dlatego w naszej ofercie znajdują się treningi dedykowane poszczególnym parametrom sprawności fizycznej. Połączone razem w kilkudniowym cyklu, dają najlepszy efekt. Odbywają się w różnych środowiskach, by poddawać mózg zmiennym bodźcom, co intensyfikuje i przyspiesza proces zmian na lepsze 🙂

 

Przyjdź do nas i przekonaj się o skuteczności naszej treningowej koncepcji!

 

Odnoś sukcesy razem z nami!