BAREK KLUBOWY FITPARK W NOWEJ ODSŁONIE

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, zadbaliśmy o to aby czas spędzony w naszym Klubie FitPark był nie tylko owocną pracą na treningu, ale również chwilą relaksu i odpoczynku.

 

Barek klubowy FitPark, który jest prowadzony przez naszą Restaurację Rodzinna Siesta to miejsce dedykowane zarówno regeneracji po treningu jak i wzmocnieniu przed wysiłkiem. W jego przestrzeni znajduje się strefa relaksu wyposażona m.in. w bardzo wygodne sofy. Nowoczesny design pozwala stworzyć odpowiedni klimat do wypoczynku.

 

Zachęcamy do skorzystania z Menu dostosowanego do potrzeb osób ćwiczących. Istnieje możliwość zamówienia posiłku przed treningiem i odbioru po zakończonym treningu (w dwóch opcjach: na miejscu lub na wynos).

 

Polecamy również bogatą ofertę napojów:

  • napoje gorące (kawę Caffe Vergnano oraz herbatę Sir William’s),
  • bezcukrowe napoje zimne (Pepsi Max, Pepsi Max Cherry, Pepsi Max Lime, Mountain Dew Zero Calorie),
  • woda źródlana lub mineralna,
  • napoje izotoniczne (Gatorade),
  • napoje energetyczne (Rockstar original/blueberry pomegranate & acai flavour/killer citrus flavour zero sugar/killer grape flavour zero sugar),
  • świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw z wyciskarki wolnoobrotowej.

 

Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie również koktajle białkowe i węglowodanowe w oparciu o Twoje indywidualne zapotrzebowanie. W naszej ofercie znajdują się odżywki m.in. białka, gainery, BCAA, aminokwasy, glutamina, kreatyna, witaminy, batony proteinowe, oraz  przedtreningówki. Szeroka gama suplementów firmy Real Pharm i Amix Advanced Nutrition spełnia oczekiwania osób trenujących w Klubie.

 

Trenuj, suplementuj i odżywiaj się z najlepszymi!

Zobacz aktualne Menu obowiązujące w Restauracji – kliknij tutaj by przejść!

 

Godziny otwarcia barku:

Poniedziałek – piątek: 7.00 – 21.00

Soboty, niedziela i święta: 8.00 -18.00.

W godzinach kiedy barek jest nieczynny zapraszamy Klientów do Restauracji na poziom 0.