Pierwsza wizyta

Pierwszy raz w naszym obiekcie? Przeczytaj nasz poradnik, w którym znajdziesz najważniejsze informacje o Parku Wodnym w Krakowie!

1. Godziny otwarcia obiektu

Hala basenowa Parku Wodnego w Krakowie otwarta jest codziennie od 8:00 do 22:00.

Coroczna przerwa technologiczna (hala basenowa nieczynna): 02-06.09.2024 r.

2. Co warto zabrać do hali basenowej?

a. Strój kąpielowy: dla kobiet strój kąpielowy jedno – lub dwuczęściowy, dla mężczyzn kąpielówki lub krótkie spodenki kąpielowe; dopuszczalne są również tzw. pianki pływackie. Ze względów higienicznych nie dopuszcza się strojów nieprzylegających do ciała (wyjątek: krótkie spodenki kąpielowe, falbanki i inne detale);
b. Klapki;
c. Ręcznik – można go również wykupić w Informacji, kasach biletowych lub recepcji Saunarium;
d. Pampersy wodoodporne – można je zakupić w sklepie z akcesoriami pływackimi obok Informacji;
e. Czepek, okularki pływackie (choć nie są obowiązkowe).

3. Parking przy Parku Wodnym

Przed obiektem znajduje się duży, przestronny parking samochodowy oraz postój dla autokarów. Zasady korzystania z parkingu, cennik oraz regulamin znajduję się tutaj.

4. Informacja oraz kasy biletowe

Po wejściu do obiektu udaj się do kolejki do kas biletowych, które są na parterze. Przed kasami znajduje się punkt Informacji – tutaj obsługiwane są grupy zorganizowane. Hala basenowa połączona jest z Saunarium oraz plażą Stacja Parkowa. Na parterze mogą Państwo także skorzystać z oferty gastronomicznej Restauracji Rodzinna Siesta z bogatą ofertą gastronomiczną.

5. Bilety do hali basenowej

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą biletów w cenniku oraz sprzedaży online. Posiadacze biletów online mogą skorzystać z wejścia poza kolejką (bilet wystarczy okazać w formie kodu QR w telefonie). W kasie biletowej otrzymasz opaskę z numerem szafki, która służy jako licznik czasu. W trakcie pobytu możesz sprawdzić czas pobytu w hali basenowej zbliżając opaskę do czytników, które znajdują się po wyjściu z prysznicowni, w strefie relaksu w Saunarium oraz na Plaży przy wejściu do toalet. Dzięki opasce możesz również skorzystać z oferty gastronomicznej w hali basenowej, za którą zapłacisz przy wyjściu w kasie. Nie przewiduje się opuszczania strefy płatnej i powrotu w ramach tego samego biletu.

6. Karty firm zewnętrznych

W naszym obiekcie honorujemy wybrane produkty firm zewnętrznych: Multisport, Medicover Sport, FitProfit, PZU Sport. Szczegóły sprawdzisz tutaj.

Pamiętaj, że w tym samym dniu możesz skorzystać z wejścia do HALI BASENOWEJ (z dostępem do Saunarium lub plaży Stacja Parkowa w wybranych opcjach) oraz do KLUBU TRENINGOWEGO FITPARK PARK WODNY*, który znajduje się na I piętrze. Pełną ofertę Klubu treningowego znajdziesz tutaj!

* Dotyczy większości honorowanych produktów. Prosimy o zapoznanie się z wybranymi opcjami.

7. Przebieralnie

Po otrzymaniu zegarka udaj się na teren przebieralni, po przebraniu się zabierz swoje rzeczy, wyjdź z przebieralni, a następnie udaj się do szafki o numerze wskazanym na zegarku. Szafki zamykane są za pomocą elektronicznego zamka. Pamiętaj o obowiązkowym prysznicu przed wejściem do hali basenowej!

8. Kontakt

W razie pytań, zachęcamy do kontaktu: biuro@parkwodny.pl

Tel: +48126163190

Życzymy udanego pobytu! 😉