Czy możesz stać się mistrzem w pływaniu? Z nami tak! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gdzie system motywacyjny jest kluczem do osiągnięcia mistrzostwa! Każdy etap Twojej podróży pływackiej nagradzamy unikalnym czepkiem w kolorze odpowiadającym Twojemu postępowi. Podobnie jak w sportach walki, zbieraj czepki i awansuj na kolejne poziomy!

 

 • Grupa Biała – Nauka od podstaw – czysty początek. Grupa Biała przeznaczona jest dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem i będzie to dla nich pierwszy kontakt z wodą.

 

 • Grupa Żółta – To grupa dla dzieci, które swobodnie czują się w wodzie, potrafią wykonać wydech pod wodą i prawidłowo przepłynąć basen z makaronem na brzuchu i na plecach.

 

 • Grupa Niebieska – Grupa niebieska stanowi dobry wybór dla samodzielnych pływaków. Odnajdzie się w niej dziecko, które opanowało już ww. umiejętności oraz jest zdolne do przepłynięcia basenu bez użycia akcesoriów pływackich.

 

 • Grupa Czerwona – Dla dziecka, które potrafi pływać stylem dowolnym (kraulem) oraz stylem grzbietowym, najlepszym wyborem będzie grupa czerwona.

 

 • Grupa Czarna – Dziecko potrafiące pływać stylem dowolnym (kraulem), stylem grzbietowym oraz stylem klasycznym (żabką), chcące doprowadzić swoje umiejętności do perfekcji, oraz rozpocząć naukę stylu motylkowego zapraszamy na zajęcia do Grupy Czarnej. Zajęcia mogą zawierać elementy treningu pływackiego.

 

Cena jednego semestru: 960 zł/sem.
Grupy mogą liczyć maksymalnie 6-8 8sób.
Czas trwania zajęć: 45 minut.

formularz kontaktowy

  Osoba zgłaszająca

  Imię i nazwisko osoby zgłaszającej - pełnoletni opiekun lub rodzic* (Pole obowiązkowe)

  Telefon kontaktowy* (Pole obowiązkowe)

  Adres email* (Pole obowiązkowe)

  Dane uczestnika

  Imię i nazwisko* (Pole obowiązkowe)

  Wybór pomiędzy

  Proszę wybrać poziom:

  Proszę wybrać poziom:

  Proszę podać rok urodzenia dziecka* (Pole obowiązkowe)

  Proszę wybrać poziom:

  Preferowany dzień tygodnia:

  Preferowany dzień tygodnia:

  Uwagi