Lekcje indywidualne

Odczuwasz lęk przed wodą? Chcesz poprawić technikę pływania, skorygować błędy bądź nauczyć się wybranego stylu w krótkim czasie?

 

Zajęcia indywidualne są najbardziej efektywne, gdyż pozwalają na personalizację treningów, uwzględniając specjalne potrzeby podopiecznego. To doskonały wybór dla osób, które odczuwają stres przed kontaktem z wodą, ale również dla tych, które świetnie radzą sobie w wodzie, a swoje umiejętności chcą doprowadzić do perfekcji.

 

Szczegóły:

Start: wrzesień 2024

Czas trwania zajęć: 45 minut (wejście na 90 minut).

 

Cena:

  • 120 zł/ lekcja dla 1 osoby, opiekun dziecka do 12 r.ż. wchodzi bezpłatnie.
  • 180 zł/ lekcja dla max 2 osób – Wejście jest dla max 2 osób na czas 90 minut z dostępem do Saunarium (czas jest liczony od przejścia przez bramki kasowe). Lekcja nauki pływania z instruktorem trwa 45 minut i rozpoczyna się o wybranej przez Klienta godzinie (prosimy o przybycie do obiektu wcześniej). W lekcji mogą uczestniczyć 2 osoby, zarówno osoby dorosłe jak i dzieci (od 5 roku życia).

 

  • Pakiet 6 lekcji dla 1 osoby – 660 zł
  • Pakiet 6 lekcji dla max 2 osób – 1020 zł – Wejście jest dla max 2 osób na czas 90 minut z dostępem do Saunarium (czas jest liczony od przejścia przez bramki kasowe). Lekcja nauki pływania z instruktorem trwa 45 minut i rozpoczyna się o wybranej przez Klienta godzinie (prosimy o przybycie do obiektu wcześniej). W lekcji mogą uczestniczyć 2 osoby, zarówno osoby dorosłe jak i dzieci (od 5 roku życia).

 

Kontakt i umówienie terminu:
pap@parkwodny.pl lub 511 534 992 (dni powszednie 8-16)