Parkowa Akademia Pływania

Parkowa Akademia Pływania
Nauka pływania dla dzieci i dorosłych w Parku Wodnym w Krakowie

Start: wrzesień 2024 r.

Zapisz się już dzisiaj!

Zapisz się do 30.06 i odbierz 5 biletów do Parku Wodnego GRATIS!*

*Bilety uprawniają do dwugodzinnego pobytu w hali basenowej w okresie wakacji 2024

Park Wodny w Krakowie to doskonałe miejsce do stawiania pierwszych kroków w wodzie oraz do nauki i doskonalenia umiejętności pływackich. Oferta Parkowej Akademii Pływania obejmuje zajęcia grupowe dla niemowląt, dzieci i dorosłych oraz lekcje indywidualne dla każdego. Nasza kadra instruktorów to profesjonaliści, posiadający bogate doświadczenie w nauczaniu pływania na różnych poziomach zaawansowania, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani ratownicy. Grupy 6-8 osobowe dają możliwość indywidualnego podejścia, które skutecznie sprzyja postępom w nauce pływania. Dodatkowym atutem oferty jest dostęp do atrakcji hali basenowej oraz przyjazna temperatura wody – około 29°C. Z myślą o najmłodszych pływakach, zajęcia dla niemowlaków prowadzone są w specjalnie przygotowanej niecce, w której woda podgrzewana jest do 34°C.

Parkowa Akademia pływania to:

 • zajęcia grupowe i indywidualne
 • grupy 6-8 osobowe
 • zajęcia z oswajania z wodą dla niemowlaków od 3 miesiąca życia
 • doświadczona kadra instruktorów
 • dostęp do atrakcji hali basenowej
 • idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków w wodzie

Pod względem bakteriologicznym woda jest w 100% ozonowana przy pomocy nowoczesnych generatorów ozonu, dzięki czemu możemy stosować minimalne dawki chloru, co zmniejsza powstawanie podrażnień skóry i oczu.

Nauka pływania wpływa korzystnie na kondycję fizyczną, postawę ciała i wydolność układu oddechowego, jednak oddziałuje nie tylko na ciało, ale także umysł – regularna praktyka przyczynia się do redukcji stresupoprawy samopoczucia i zwiększenia pewności siebie. Niezależnie od poziomu na którym obecnie jesteś, z nami możesz cieszyć się wszystkimi wymienionymi zaletami!

Kontakt:

pap@parkwodny.pl

tel: 697 698 629 lub 511 534 992

Regulamin Parkowej Akademii Pływania

formularz kontaktowy

  Osoba zgłaszająca

  Imię i nazwisko osoby zgłaszającej - pełnoletni opiekun lub rodzic* (Pole obowiązkowe)

  Telefon kontaktowy* (Pole obowiązkowe)

  Adres email* (Pole obowiązkowe)

  Dane uczestnika

  Imię i nazwisko* (Pole obowiązkowe)

  Wybór pomiędzy* (Pole obowiązkowe)

  Proszę wybrać wiek dziecka:

  Proszę wybrać poziom:

  Proszę podać rok urodzenia dziecka* (Pole obowiązkowe)

  Proszę wybrać poziom:

  Preferowany dzień tygodnia:

  Preferowany dzień tygodnia:

  Uwagi

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Park Wodny w Krakowie S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Dobrego Pasterza 126, 31-416 Kraków, tel.: 12 61 63 190 e-mail: biuro@parkwodny.pl, jako Administratora Danych Osobowych (dalej: ADO), dane kontaktowe do IOD : inspektor@parkwodny.pl. 1. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody wyłącznie przez czas trwania udzielonej zgody. 2. Dane osobowe mogą być udostępnione przez ADO: pracownikom/współpracownikom, kontrahentom - umocowanym do ich przetwarzania przy działaniach, dot. celu określonego w zgodzie, podmiotom świadczącym na rzecz ADO usługi np.: techniczne i organizacyjne, w szczególności dostawcom usług teleinformatycznych, instytucjom działającym i uprawnionym z mocy prawa. 3. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, jeśli są nieprawidłowe. 4. Przysługuje Panu/Pani prawo do zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo wycofania w każdym czasie zgody na przetwarzanie danych. 5. Cofnięcie zgody następuje poprzez formularz.albo drogą pocztową na adres ADO wskazany wyżej lub poprzez złożenie wniosku w formie papierowej w punkcie informacji (przy kasach do wejścia na halę basenową w Parku Wodnym w Krakowie S.A.). Wycofanie zgody spowoduje natychmiastowe zaprzestanie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez ADO. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce do czasu cofnięcia. 6. ADO nie zamierza przekazywać Pana/Pani danych osobowych do odbiorców zlokalizowanych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. 7. Nie będzie Pan/Pani podlegać decyzjom podejmowanym w sposób zautomatyzowany (bez udziału człowieka), a Pana/Pani dane osobowe nie będą profilowane, chyba, że wyda Pan/ Pani zgodę w tym zakresie ADO w celu zbudowania adekwatnej oferty usług dla Pana/Pani, w tym pakietu promocji 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych przez ADO narusza przepisy obowiązującego prawa, w szczególności Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”). ADO zapewnia środki ochrony danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności zgodnie z RODO.