dzieci

28 października 2015

Badania naukowe wykazują, że regularnie uprawiające sport dzieciaki mają lepsze wyniki w szkole. Są szczęśliwsze, bo wysiłek fizyczny korzystnie wpływa na samopoczucie, podnosi odporność na stres, wyzwala endorfiny. Poza tym rozwija koordynację, postawę, wytrzymałość. Wpływa na zdyscyplinowanie dziecka, które musi pamiętać o zajęciach dodatkowych. Poza tym również po szkole może się spotkać z rówieśnikami.

 

W związku z powyższym w  Klubie FitPark nie mogło zabraknąć zajęć także dla tej grupy Klientów.

 

W ramach Szkoły Sportów Walki organizowane są zajęcia Muaythai Kids, ukierunkowane na wszechstronne aspekty rozwoju dzieci m.in. koordynację ruchową, zręczność, równowagę kondycję, wprowadzające elementy i zasady sportowej rywalizacji.

 

Zapraszamy również na  zajęcia AQUA WueF, WueF SALA, Balet,  oraz zajęcia w ramach Formacji Tanecznej.

Szukaj tych zajęć w harmonogramie ogólnym Klubu lub pytaj w  Recepcji Klubu.

Dla rodziców chcących przychodzić na zajęcia razem z dziećmi przygotowaliśmy specjalny karnet: Karta Klubowa FitPark OPEN rodzic+dziecko /230 zł/miesiąc 
Karnet upoważnia do równoległych wejść 2 osób (rodzic+dziecko) do Klubu na zajęcia z harmonogramu (w przypadku dzieci i młodzieży na zajęcia dedykowane odpowiedniej grupie wiekowej), na siłownię (w przypadku dzieci pow. 13 r.ż. pod opieką osoby pełnoletniej) oraz wejść na halę basenową.

dzieci