Grupowe treningi w wodzie!

29 września 2023

Aqua aerobic jest treningiem bezpiecznym, gdyż ćwiczymy w uzdatnionej wodzie, która chroni nas nie tylko przed wirusami, ale również przed kontuzjami. Dodatkowo, Aqua w pełnym zanurzeniu to jest wydychaniu powietrza pod wodą, znacząco poprawia wydolność i pojemność płuc. Ten bonus bierze się z tego, że woda stawia opór wydychanemu powietrzu, przez co wkładamy większy wysiłek w wydech co wzmacnia płuca i poprawia ich funkcjonowanie.

 

Biorąc udział w treningach, pracujesz nad odpornością przed wirusami jesienno-zimowymi!

 

 

Trening Aqua Głęboka (od poniedziałku do czwartku o godz. 8:20 i 9:15) to trening w pełnym zanurzeniu – koniecznie zaloguj się na te zajęcia w Recepcji Klubu, a najlepiej jeszcze przed wizytą zarezerwuj sobie miejsce. Poranne treningi o godz. 8:20 jest treningiem dla osób zaawansowanych, natomiast trening o godz. 9:15 jest dedykowany nowym osobom, chcącym nauczyć się ćwiczeń w pełnym zanurzeniu. Przydadzą Ci się okularki. Czepek nie jest konieczny (chyba, że masz długie włosy, które mogą lecieć Ci na oczy). Do treningów wykorzystujemy również sprzęt dla lepszego efektu. Sprzęt zapewniamy 🙂

 

Sprawdź jak wyglądają zajęcia!

 

Trening Aqua Płytka (od poniedziałku do piątku o godz. 8:20 i 9:15) oraz Aqua Open* (godziny popołudniowe) to treningi bez zanurzania głowy – na zajęciach nie potrzebujesz okularków. Jeśli je weźmiesz, Trener stworzy Ci możliwość ćwiczenia również pod wodą i bonus na mocniejsze płuca załatwiony 🙂 Na tych zajęciach wykorzystujemy również treningowy sprzęt dla polepszenia rezultatów.

 

*na zajęcia Aqua Open nie musisz się logować. Wystarczy, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu i czasie 🙂

Natomiast koniecznie zaloguj się na poranny Trening Aqua w Recepcji Klubu, a najlepiej jeszcze przed wizytą zarezerwuj sobie miejsce!

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ SPRAWDZISZ KLIKAJĄC TUTAJ!

 

 

Na zajęciach honorujemy nasze karnety OPEN oraz karty firm zewnętrznych (Multisport, Fitprofit, Medicover Sport, PZU Sport).

Proponujemy promocyjny DWUMIESIĘCZNY KARNET OPEN* w cenie 295 zł!

*W ramach Karty Klubowej FitPark OPEN można bez limitu korzystać: z zajęć grafikowych (po wcześniejszym zalogowaniu w Recepcji Klubu) i siłowni. Karta uprawnia także do jednego wejścia dziennie bez limitu czasu do hali basenowej z dostępem do SAUNARIUM. Karnet można kupić online – tutaj!

Dla seniorów chcących uczestniczyć w porannych zajęciach AQUA (od poniedziałku do piątku) mamy specjalne ceny w ramach PROGRAMU SENIOR! Cena jednorazowego wejścia to 29 zł, a karnet miesięczny OPEN SENIOR to koszt 160 zł. Więcej informacji o programie – kliknij tutaj!