Zatańcz z nami! Codziennie zajęcia dla początkujących!

18 stycznia 2023

Zatańcz z nami!

Codziennie zajęcia taneczne dla początkujących!

 

 

Pierwsze zajęcia gratis!

Poniedziałek 20:00 – Bachata

BACHATA to sensualny rodzaj tańca rodem z gorącej Dominikany. Taniec nieskomplikowany rytmicznie, ale bardzo czuły. Na zajęciach będziemy odkrywać w sobie zmysłowość, wdzięk i sexappeal rozbudzając swoją kobiecość. Popracujemy także nad izolacjami bioder i ramion oraz technikami obrotów.

Wtorek 19:00 – Reggaeton

REGGAETON – mieszanka latynoskich rytmów. Inspiracje z muzyki i stylu dancehallu, hip-hopu, tańców latynoskich, salsy i merengue. Uruchamia klatkę piersiową, brzuch, miednicę, pomaga uwolnić energię i pozytywne emocje.

Środa 18:00 – Street Salsa

STREET SALSA – nowoczesna odmiana salsy którą dobrze znacie i uwielbiacie. Stanowi idealne uzupełnienie Twoich dotychczasowych umiejętności salsowych jak i bardzo dobrą podstawę do rozpoczęcia nauki. Zajęcia dla solistów, prowadzone do nowoczesnych latynoskich utworów.

Czwartek 18:00 – Salsa Basic

SALSA to słowo po hiszpańsku oznaczające sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania. Zajęcia solo dla kobiet to przede wszystkim moc pozytywnego flow i zabawy w przyjaznym gronie. Nauczymy się podstawowych kroków, figur solowych oraz kombinacji. Pozwoli to lepiej poznać swoje ciało, odnaleźć w sobie energię i radość życia.

Piątek 17:00 – Lejdis

LEJDIS – 55 minut tylko dla Kobiet w Parku Wodnym. W gorącej latynoskiej atmosferze skupimy się na tym co najlepsze! Zakręcimy biodrem, zarzucimy włosem i zrobimy piękną falę. Przyjdź i poczuj się królową parkietu!