Nowość! Strefa OCR!

2 września 2022

STREFA OCR

Profesjonalna konstrukcja z przeszkodami

 

W przestrzeni naszego Klubu dostępna jest wyspecjalizowana konstrukcja do treningu OCR! W STREFIE OCR dostępnych jest co najmniej 20 przeszkód używanych podczas biegów terenowych typu Runmageddon, Spartan Race itp. Są to m.in.:

  • WARIAT (również w zestawieniu z KILLER PLANK)

  • ZEMSTA PSZCZELARZA

  • FLYING MONKEY

  • CHOMIK

  • MULTI RIG z LOW RIG

 

W ofercie klubu znajdują się treningi grupowe dla dzieci i dorosłych prowadzone na konstrukcji pod okiem Trenera. Treningi dla dorosłych są na poziomie początkującym i zaawansowanym.

 

Konstrukcja jest w naszym klubie nowością, ale już od kilku lat trenuje u nas drużyna weteranów RUNMAGEDDON FITPARK TEAM  –  utworzona i prowadzona przez Trenerkę Basię Kościelniak. Nasze DZIKI regularnie i z sukcesami startują w elitarnych formułach OCR.

 

ZOBACZ ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH – kliknij tutaj

 

ZOBACZ ZAJĘCIA DLA DZIECI – kliknij tutaj

 

SPRAWDŹ HARMONOGRAM ZAJĘĆ – kliknij tutaj

 

 

Poza zajęciami grafikowymi STREFA OCR jest ogólnodostępna dla Klientów chcących trenować we własnym zakresie. Konstrukcja OCR wchodzi w skład poszerzonej przestrzeni naszej siłowni.

 

W klubie honorujemy produkty partnerów zewnętrznych bez dopłat (jedno wejście w ciągu dnia): MULTISPORT, FITPROFIT, MEDICOVER oraz PZU ZDROWIE.

 

Polecamy Promocyjną Kartę Klubową FitPark OPEN na 2 miesiące – nasz karnet wielu możliwości w cenie 320 zł! W ramach Karty Klubowej można bez limitu korzystać: z zajęć grafikowych (po wcześniejszym zalogowaniu w Recepcji Klubu) i siłowni. Karta uprawnia także do jednego wejścia dziennie bez limitu czasu do hali basenowej z dostępem do SAUNARIUM.

Najniższa cena produktu w ciągu ostatnich 30 dni to 320 zł. W stosunku do zakupu dwóch Kart Klubowych FitPark 1-miesięcznych (normalnych) Klient zyskuje rabat w wysokości 220 zł.

 

KUP KARNET ONLINE – kliknij tutaj