NOWA ODSŁONA KLUBU TRENINGOWEGO

3 września 2017

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność gościć naszych Klientów w  nowej przestrzeni Klubowej!

 

FitPark Park Wodny to nowa odsłona Klubu z wieloletnią historią, solidnej marki, którą nasi Klienci cenią od lat. Jednym z naszych fundamentów jest wykwalifikowana Kadra Trenerska z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki ich autorskiemu programowi treningowemu udało się stworzyć najbogatszą ofertę zajęć grupowych w mieście.

 

Razem z nową nazwą w Klubie pojawiły się nowe wnętrza w 7 strefach treningowych, wykorzystywanych m.in. w trakcie treningów grupowych z Trenerem. Nowoczesna kolorystyka i oświetlenie podkreślają ich treningowy charakter. W ich skład wchodzą:

 

– dwie sale sportów walki

– sala treningów choreograficznych

– sala treningów kontemplacyjnych

– sala zajęć tanecznych

– trzy strefy treningu funkcjonalnego

 

Oferta zajęć grupowych obejmuje: zajęcia fitness, treningi w wodze, treningi funkcjonalne, pilates, jogę, zajęcia taneczne, zajęcia dla dzieci oraz zajęcia w ramach Szkoły Sportów Walki.

 

Klienci mają do dyspozycji 1000 m² siłowni, która została wzbogacona m.in. o unikatową konstrukcję (klatkę) do treningów funkcjonalnych, której nie znajdziemy nigdzie indziej. Potężna konstrukcja pochodzi rodem z wojskowego poligonu. Różnorodność jej funkcjonalności powoduje, że odnajdą się na niej zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy treningu funkcjonalnego. Miłośnicy TRX z pewnością odnajdą się w bogato wyposażonej w przyrządy jednej ze stref treningu funkcjonalnego. W siłowni zawsze stacjonuje Trener Dyżurny, który jest do dyspozycji Klientów, służąc radą i pomocą.

 

Przeczytaj o naszej klatce treningowej – kliknij tutaj

 

 

Po treningu Klienci mogą skorzystać z pobytu w saunach suchych znajdujących się w odświeżonych klubowych szatniach. Nowy barek, który pojawi się końcem września w połączeniu z sąsiadującą przestrzenią relaksu nawiążą klimatem do naszego pięknego Krakowa. W miłej atmosferze będzie można napić się pysznej kawy w filiżance lub wypić odżywkę po treningu. W cenie Karty Klubowej FitPark dajemy możliwość naszym Klientom korzystania z hali basenowej Parku Wodnego wraz z SAUNARIUM.

 

Mamy nadzieję, iż poczynione kroki sprawią, iż nasi wspólni  Klienci znajdą przestrzeń oraz atmosferę do osiągnięcia jak najlepszych efektów treningowych.

 

KUP KARNETY ONLINE

 

 

Zobacz nasze wnętrza: