Barek FitPark

2 marca 2016

Barek znajdujący się na terenie naszego Klubu  pozwala osobom trenującym na zakup napoi, preparatów witaminowo – mineralnych lub koktajli proteinowych w czasie trwania ćwiczeń. Po zakończonym treningu można odpocząć przy barku na sofie spożywając kawę, herbatę, schłodzone napoje izotoniczne, odżywki proteinowe bądź  wysokobiałkowe czy węglowodanowe batony i porozmawiać z naszymi instruktorami czy znajomymi z treningów.

 

Wśród produktów oferowanych w barku znajduje się wiele preparatów wspomagających procesy wysiłkowe organizmu, spalanie tkanki tłuszczowej, uzupełniających minerały czy witaminy.

 

Dbając o najwyższą jakość sprzedawanych produktów proponujemy produkty takich firm jak OLIMP, MULTIPOWER, NUTREND,  które stawiają na jakość na najwyższym poziomie.

 

WSZYSTKIE PRODUKTY POSIADAJĄ CERTYFIKAT WYMAGANY PRZEZ PIH.

 

 

Polecamy nasze świeżo wyciskane soki!

 

Soki z wyciskarek wolnoobrotowych, cechujące się najwyższą jakością, korzystniej wpływają na zdrowie oraz witalność organizmu, dlatego tak wielu lekarzy rekomenduje picie świeżych domowych soków (wyciskanych na zimno) jako lekarstwo na różnego rodzaju choroby, w tym nowotwory.

 

Codzienne spożywanie porcji warzyw i owoców jest ogromnie ważne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia ze względu na zawartość witamin, minerałów, enzymów, fitoskładników oraz błonnika – wszystkiego, co jest niezbędne do zdrowego funkcjonowania organizmu a także ochrony przed chorobami.

 

Ministerstwo Zdrowia zaleca codzienne picie soków argumentując, że jest to najefektywniejszy sposób na przyswajanie witamin, enzymów i minerałów zawartych w owocach i warzywach. Badania dowodzą, że wypicie soku podwyższa poziom przyswajalności o 4 razy oraz przyspiesza czas trawienia.