POLSKI BON TURYSTYCZNY można zrealizować do 31 marca 2023 roku. Opłacony pakiet w Parku Wodnym można wykorzystać do 3.09.2023 r.

Szanowni Państwo, dziękujemy za ogromne zainteresowanie płatnością BONEM TURYSTYCZNYM w ostatnich dniach. Cieszymy się, że z większością z Państwa udało nam się skontaktować i zrealizować płatność. Jest nam przykro, że nie udało nam się oddzwonić do wszystkich Państwa, a tym samym pomóc Państwu w realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

 

 

 

1. Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie, który możesz opłacić BONEM TURYSTYCZNYM.

W skład pakietu wchodzą:

bilety bez limitu czasu do hali basenowej + kupon/kupony gastronomiczne (wymagany min. 1)

 

 

 

 

2. Wypełnij formularz ZAMÓWIENIA PŁATNOŚCI BONEM TURYSTYCZNYM ONLINE znajdujący się na dole strony.

W tym kroku wybierz również datę wizyty w naszym obiekcie. Podczas zamówienia online nie można wybrać realizacji wizyty w tym samym dniu co składane zamówienie – zachęcamy do wcześniejszego planowania pobytu w naszym obiekcie.

3. Po poprawnym złożeniu zamówienia w ciągu 24 h pracownik Parku Wodnego skontaktuje się z Tobą telefonicznie w celu zrealizowania płatności BONEM. 

 • Na podstawie przesłanych informacji w formularzu zamówienia pracownik PW zaproponuje najkorzystniejszy pakiet, za który można zapłacić Polskim Bonem Turystycznym. Podczas rozmowy telefonicznej możliwa jest korekta zamówienia.
 •  Podczas rozmowy telefonicznej z pracownikiem PW należy podać kwotę jaką chce się opłacić BONEM oraz jednorazowy kod potwierdzający płatność (otrzymany SMS-em na nr telefonu podany przy aktywacji BONU). Jeśli wartość usługi przekroczy wartość BONU, resztę kwoty można uregulować kartą/gotówką na miejscu. Minimalna wartość zamówienia wynosi 99 zł.

4. W dniu przyjazdu zgłoś się do Informacji Parku Wodnego na parterze.

Tutaj pomożemy Ci szybko i sprawnie dokonać pozostałych formalności związanej z realizacją pakietu. Zachęcamy do przybycia do obiektu przed godziną 11:00.

5. Przygotuj niezbędne dane do realizacji pakietu płatnego BONEM TURYSTYCZNYM w tym m.in.:

 • Nr bonu turystycznego
 • PESEL rodzica
 • Imię i nazwisko dziecka (którego dotyczy bon)
 • PESEL dziecka (którego dotyczy bon)
 • Adres

6. Wypełnij umowę niezbędną do realizacji BONU i przekaż ją pracownikowi Informacji.

Umowę można pobrać tutaj i wypełnić przed przyjazdem lub opcjonalnie w dniu przyjazdu na miejscu.

Klient wypełnia jedynie pola zaznaczone kolorem żółtym.

7. Udaj się do kasy z pierwszeństwem obsługi biletów online.

Możesz skorzystać z tej opcji w związku z dokonaniem zamówienia płatności bonem turystycznym drogą online.

8. Ciesz się rodzinnym pobytem w naszym obiekcie 🙂

 

icon1bDodatkowe informacje:

 • Aby móc dokonać płatności Polskim Bonem Turystycznym niezbędne jest aby w pakiecie kupowanych biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego dotyczy bon oraz aby znalazł się minimum jeden kupon gastronomiczny o wartości 30 zł.
 • Kupon gastronomiczny można wykorzystać tylko w dniu realizacji wizyty w Parku Wodnym opłaconej BONEM: w Restauracji Rodzinna Siesta, barku mokrym w hali basenowej lub w strefie gastronomicznej na plaży zewnętrznej Stacja Parkowa. Jeśli wartość zamówienia przekroczy wartość kuponu, pozostałą część kwoty można uregulować gotówką lub kartą.
 • Tylko bilety bez limitu czasu do hali basenowej wchodzą w skład pakietów, które można opłacić BONEM.
 • Opłata za wejście dzieci do 104 cm wzrostu wynosi 5 zł.
 • Bilety ulgowe przysługują dzieciom do lat 7, uczniom szkół podstawowych, szkół średnich, pomaturalnych, studentom do 26 roku życia, rencistom i emerytom za okazaniem ważnej legitymacji.
 • W przypadku płatności BONEM nie ma możliwości korzystania z SAUNARIUM.
 • Nie przewiduje się opuszczania strefy płatnej i powrotu w ramach tego samego biletu oraz odstępowania go osobom trzecim.
 • Istnieje możliwość zakupu biletu z dostępem do strefy zewnętrznej plaża STACJA PARKOWA lub dokupienia dostępu przed wejściem u kasjera w cenie 21 zł/os. W innym przypadku dopłata za korzystanie z plaży STACJA PARKOWA regulowana jest zgodnie z cennikiem. Plaża Stacja Parkowa jest czynna w sezonie letnim.