REALIZACJA BONU TURYSTYCZNEGO W PARKU WODNYM

 

Jak zrealizować opłaconą wizytę BONEM w naszym obiekcie?

Opłaconą wizytę (przed 31.03.2023 r.) mogą Państwo zrealizować do 30.09.2023 r. Ze względu na duże zainteresowanie wizytami opłaconymi bonem turystycznym zachęcamy, aby nie odkładać wizyty w czasie. W weekendy i wakacje optymalnie jest przybyć do naszego obiektu przed godziną 11:00.

Jeśli są już Państwo pewni daty odwiedzin – prosimy o dokonanie rezerwacji na adres: bon@parkwodny.pl

Co warto wiedzieć przed wizytą?

W dniu wizyty zgłoś się do Informacji (parter)

Po przybyciu do naszego obiektu zapraszamy do Działu Informacji (parter) z wypełnioną umową, którą mogą Państwo znaleźć również TUTAJ. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie danych takich, jak:

• Nr bonu turystycznego
• kod bonu turystycznego
• PESEL rodzica
• Imię i nazwisko dziecka (którego dotyczy bon)
• PESEL dziecka (którego dotyczy bon)
• Adres

 

Po poprawnej weryfikacji danych, otrzymają Państwo voucher uprawniający do wejścia na halę basenową oraz kupony gastronomiczne.

 

Z otrzymanym voucherem należy udać się do kasy z pierwszeństwem obsługi. Na podstawie dokumentu pracownik wyda Państwu zegarki do hali basenowej.

 

Kupony gastronomiczne można wykorzystać tylko w dniu realizacji wizyty w Parku Wodnym opłaconej BONEM: w Restauracji Rodzinna Siesta, barku mokrym w hali basenowej lub w strefie gastronomicznej na plaży zewnętrznej Stacja Parkowa. Wszystkie transakcje naliczane są na zegarek (chip elektroniczny), a płatność za gastronomię rozlicza się otrzymanymi kuponami przy wyjściu w kasach basenowych. Jeśli wartość zamówienia przekroczy wartości kuponów, pozostałą część kwoty można uregulować gotówką lub kartą. Przy płatności kuponami gastronomicznymi nie jest wydawana reszta.

 

Z radością informujemy także, że plaża Stacja Parkowa jest otwarta! Jeśli podczas składania zamówienia nie wybrali Państwo dostępu do plaży to istnieje możliwość dokupienia dostępu do strefy zewnętrznej plaża Stacja Parkowa przed wejściem u kasjera w cenie 23 zł/os. W innym przypadku dopłata za korzystanie z plaży Stacja Parkowa regulowana jest zgodnie z cennikiem (0,40 zł/min).

 

Życzymy udanego pobytu! 😊

 

icon_2aInformacja

Kontakt telefoniczny: 12 61 63 190 

Kontakt e-mail: bon@parkwodny.pl lub biuro@parkwodny.pl 

 

POLSKI BON TURYSTYCZNY można było zrealizować do 31 marca 2023 roku. Opłacony pakiet w Parku Wodnym można wykorzystać do 30.09.2023 r.

 

icon1bDodatkowe informacje:

  • Aby móc dokonać płatności Polskim Bonem Turystycznym niezbędne jest aby w pakiecie kupowanych biletów znalazł się bilet dla dziecka, którego dotyczy bon oraz aby znalazł się minimum jeden kupon gastronomiczny o wartości 30 zł.
  • Kupon gastronomiczny można wykorzystać tylko w dniu realizacji wizyty w Parku Wodnym opłaconej BONEM: w Restauracji Rodzinna Siesta, barku mokrym w hali basenowej lub w strefie gastronomicznej na plaży zewnętrznej Stacja Parkowa. Jeśli wartość zamówienia przekroczy wartość kuponu, pozostałą część kwoty można uregulować gotówką lub kartą. Przy płatności kuponami gastronomicznymi nie jest zwracana niewykorzystana kwota.
  • Tylko bilety bez limitu czasu do hali basenowej wchodzą w skład pakietów, które można opłacić BONEM.
  • Opłata za wejście dzieci do 104 cm wzrostu wynosi 5 zł.
  • Bilety ulgowe przysługują dzieciom do lat 7, uczniom szkół podstawowych, szkół średnich, pomaturalnych, studentom do 26 roku życia, rencistom i emerytom za okazaniem ważnej legitymacji.
  • W przypadku płatności BONEM nie ma możliwości korzystania z SAUNARIUM.
  • Nie przewiduje się opuszczania strefy płatnej i powrotu w ramach tego samego biletu oraz odstępowania go osobom trzecim.