BON

W PARKU WODNYM W KRAKOWIE ZREALIZUJESZ BON TURYSTYCZNY!

 

Szanowni Państwo, dziękujemy za ogromne zainteresowanie płatnością BONEM TURYSTYCZNYM w ostatnich dniach. Cieszymy się, że z większością z Państwa udało nam się skontaktować i zrealizować płatność. Jest nam przykro, że nie udało nam się oddzwonić do wszystkich Państwa, a tym samym pomóc Państwu w realizacji BONU TURYSTYCZNEGO.

 

Jak skorzystać z opcji płatności BONEM w naszym obiekcie?

1. Wybierz odpowiedni pakiet dla siebie, który możesz opłacić BONEM TURYSTYCZNYM.

W skład pakietu wchodzą:

bilety bez limitu czasu do hali basenowej + kupon/kupony gastronomiczne (wymagany min. 1)

 

 

 

 

2. Wybierz formę realizacji płatności BONEM TURYSTYCZNYM.

  • płatność online (dzięki tej formie płatności możesz wybrać dzień realizacji usługi i skorzystać z wejścia na basen poza kolejką specjalnie dedykowaną kasą)
  • płatność w obiekcie

Obydwie ścieżki realizacji płatności są szczegółowo opisane poniżej (należy kliknąć w wybraną formę i postępować zgodnie z instrukcją). W każdej z wybranych form realizacji płatności BONEM, możliwa jest dopłata kartą lub gotówką na miejscu, jeśli wartość usługi przekroczy wartość BONU.

Minimalna wartość zamówienia wynosi 99 zł.

 

3. W dniu realizacji usługi zgłoś się do Informacji Parku Wodnego na parterze.

Tutaj pomożemy Ci szybko i sprawnie dokonać pozostałych formalności związanej z realizacją pakietu. Zachęcamy do przybycia do obiektu przed godziną 11:00.

 

icon_2aInformacja

Kontakt telefoniczny: 12 61 63 190 

Kontakt e-mail: bon@parkwodny.pl lub biuro@parkwodny.pl 

 

POLSKI BON TURYSTYCZNY można zrealizować do 31 marca 2023 roku. Opłacony pakiet w Parku Wodnym można wykorzystać do 3.09.2023 r.