Wakacje w Parku Wodnym!

20 czerwca 2024

Zapraszamy do Parku Wodnego w Krakowie!

Jesteśmy otwarci codziennie od 8 do 22!

Hala basenowa Parku Wodnego to kompleks trzech niecek wodnych i lądowisk o łącznej powierzchni ponad 2000 m² z pełną gamą atrakcji: m.in. pięć dużych zjeżdżalni, Rwąca Rzeka, Tęczowa Ścieżka, ścianki wspinaczkowe, miejsca do sportów wodnych czy strefa dla najmłodszych obejmująca brodzik z Wyspą Piratów i zjeżdżalnie wodne dostosowane do najmłodszych. Relaks i odprężenie zapewnią bicze wodne, stacje hydromasaży, leżanki z hydromasażami, jacuzzi z wodą solankową, siłownia wodna i tory do pływania.

 

Znakomitym miejscem odpoczynku i regeneracji jest profesjonalne Saunarium, połączone bezpośrednio z halą basenową. W skład tej strefy wchodzą m.in. klasyczne sauny suche: sauna widowiskowa, w której odbywają się ceremonie tematyczne z saunamistrzami oraz bania, sauna ziołowa oraz ekstremalna sauna ognista. W Saunarium znajduje się także łaźnia morska, infrared solny, strefa relaksu z tężnią, wanna do schładzania oraz kilka innych atrakcji saunowych.

 

W sezonie letnim dostępna jest strefa zewnętrzna – plaża Stacja Parkowa, która łączy Park Wodny z sąsiadującym Hotelem Swing. Plaża jest idealnym pomysłem na wakacje w mieście!

Zobacz naszą mapę atrakcji!

Plaża Stacja Parkowa to wielofunkcyjna, rekreacyjno – wypoczynkowa PLAŻA pomiędzy Parkiem Wodnym a Hotelem Swing.

Dzieci do 104 cm wzrostu wchodzą do Parku Wodnego za 8 złotych!

Zachęcamy do skorzystania z naszego Saunarium!

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty ceremonii saunowych. Przygotowaliśmy dla Państwa nowość – wakacyjne seanse orzeźwiające! Seanse orzeźwiające odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 10:15 oraz codziennie o 16:00!

Po wodnych szaleństwach i wysiłku fizycznym zapraszamy do skorzystania z usług Restauracji Rodzinna Siesta mieszczącej się w holu głównym.
Ofertę naszej Restauracji sprawdzicie klikając tutaj!

Polecamy pakiet: bilet rodzinny bez limitu czasu + pizza w zakupach online: