Program “Bezpieczny Kraków” edycja wakacje 2024

18 czerwca 2024

Szanowni Państwo,

 

W ramach programu UM Krakowa pn. “Bezpieczny Kraków” w okresie 1 lipca do 30 sierpnia br. (od poniedziałku do piątku) dla dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie, w wieku do 16 lat wydawane będą kupony uprawniające do zakupu biletu na 1,5 godzinny pobyt w hali basenowej w cenie 15,00 zł. Dzieci do 10 roku życia mogą wejść na halę basenową tylko z pełnoletnim opiekunem.

 

Limit dzienny wynosi 228 kuponów.

 

Kupony wydawane będą na zewnątrz obiektu na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, a w przypadku dzieci poniżej 6 roku życia na podstawie oświadczenia rodzica, w godz. od 8:00 do rozładowania kolejki (lub do wyczerpania limitu).

 

Po rozładowaniu kolejki do godz. 10:00, jeżeli zostaną kupony, będzie je można odebrać w Informacji Parku Wodnego (parter).

 

W ramach tej puli zabezpiecza się codziennie 50 szt. kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+.

Odbiór kuponów rabatowych dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ odbywa się w Informacji Parku Wodnego w godzinach 8.00 – 10.00.

 

Za każdym razem przedstawiciel rodziny musi posiadać dokument w postaci Kart Rodzinnych wszystkich osób, dla których chce pobrać kupon.

Szczegóły w Informacji, tel. 12 61 63 190

Regulamin wydawania kuponów rabatowych – kliknij tutaj