Sala o walorach inhalacyjno-sensorycznych!

11 maja 2023

Zachęcamy do skorzystania z wynajmu sali treningowej o walorach inhalacyjno-sensorycznych dla grup zorganizowanych (przedszkola, szkoły podstawowe)!

 

Sala jest przystosowana do:

  • seansów inhalacyjnych;
  • zajęć dla dzieci z elementami sensoryki (m. in. bajkoterapii, muzykoterapii);
  • zajęć gimnastyki korekcyjnej.

 

Na co dzień sala treningowa z tężnią solankową jest wykorzystywana do treningów grupowych dla dorosłych m. in. pilates, zdrowy kręgosłup, trening elastyczności. Sala ze względu na walory inhalacyjno-sensoryczne może być także świetnym miejscem dla zajęć z dziećmi. Szczególnie w sezonie jesienno-zimowym atutem sali jest obecność tężni z solanką z Zabłocia. Dzieci uczestnicząc w zajęciach w tej przestrzeni, będą mogły jednocześnie zadbać o swoją odporność poprzez profilaktykę dróg oddechowych. Estetyka sali, niepowtarzalny klimat lasu, odgłos spływającej po gałązkach solanki, kojąca muzyka, nastrojowe oświetlenie, a przede wszystkim inhalacyjne walory – sprawiają, że zajęcia grupowe stają się maksymalnie efektywne i odprężające!

 

Jesteś zainteresowany wynajmem naszej unikatowej przestrzeni? Napisz do nas! Proponujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb! Kontakt: fitpark@parkwodny.pl

 

Możliwe terminy to: godziny 11-16 (poniedziałek-piątek) oraz wybrane godziny w weekendy.