Akcja „BEZPIECZNY KRAKÓW” – edycja lato 2020

24 czerwca 2020

Szanowni Państwo,

 

W ramach Akcji UM Krakowa “Bezpieczny Kraków”, w okresie  od 01 lipca do 31 sierpnia br. (od poniedziałku do piątku) dla dzieci uczących się lub mieszkających w Krakowie, w wieku do 16 lat  wydawane będą kupony uprawniające do zakupu biletu na 1,5 godzinny pobyt w hali basenowej w cenie 7,50 zł.

 

Limit dzienny wynosi 260 kuponów.

 

Kupony wydawane będą na zewnątrz obiektu na podstawie ważnej legitymacji szkolnej, a w przypadku dzieci poniżej 7 roku życia na podstawie ustnego oświadczenia rodzica w  godz. od 8:00 do rozładowania kolejki (lub do wyczerpania limitu).

 

Po rozładowaniu kolejki do godz. 10:00, jeżeli zostaną kupony, będzie je można odebrać w Informacji Parku Wodnego (parter).

 

W ramach tej puli zabezpiecza się codziennie 50 szt. kuponów dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Odbiór kuponów rabatowych dla posiadaczy Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ odbywa się w Informacji Parku Wodnego w godzinach 8.00 – 10.00. Za każdym razem przedstawiciel rodziny musi mieć podkładkę w postaci Kart Rodzinnych wszystkich członków, dla których chce pobrać kupon.

 

Prosimy o ustawianie się w kolejce w wyznaczonym miejscu.

 

Szczegóły w Informacji, tel. 12 61 63 190 lub biuro@parkwodny.pl

 

REGULAMIN WYDAWANIA KUPONÓW JEST DOSTĘPNY TUTAJ