O KLUBIE

Wellness Club Park Wodny to jeden z największych i najbardziej popularnych Klubów w Krakowie.

800 m² pow. siłowni z widokiem na największą w Polsce halę basenową, nowoczesny sprzęt, przestronne sale i szatnie. Nasi trenerzy to prawdziwi zawodowcy; świadczy o tym bogactwo i jakość oferty treningowej. Trzy poziomy treningowego zaawansowania, ukoronowane treningami specjalnymi. Treningi precyzyjnie wymierzone w rozwijanie poszczególnych parametrów sprawności, tworzące pełnowartościowy cykl treningowy funkcjonujący w trzech środowiskach treningowych (sale, siłownia, woda). Mamy też Kącik Zabaw dla dzieci ćwiczących Rodziców.

Gościmy osoby w różnym wieku, o różnym stopniu sprawności oraz różnych oczekiwaniach co do rodzaju aktywności fizycznej. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Wasze potrzeby i oczekiwania.

Co nas wyróżnia spośród innych Klubów:

• bogata oferta treningowa– takiej ilości zajęć nie znajdziesz nigdzie indziej
  • profesjonalizm kadry trenerskiej – tylko my mamy w ofercie wszystkie treningi jakie są potrzebne do pełnego, fizycznego rozwoju ciała
  • treningi tak zaprogramowane, by do minimum ograniczyć czas potrzebny na osiągnięcie pożądanych rezultatów w sposób trwały i, co najważniejsze – zdrowy
  • trenerska praca zespołowa – tylko u nas trenerzy pracują nad Wami wspólnie jako zespół; tylko u nas trenują razem na swoich wewnętrznych treningach, nieustannie rozwijając i ulepszając ofertę treningową naszego Klubu
  • autorskie formy treningowe (SUKUBAR , KAFUMA, KICKBOXFIT)
  • codzienna dbałość o poziom obsługi i opieki nad Klientem

W naszym Klubie każdy Klubowicz, a w szczególności ten, który rozpoczyna swoją przygodę z ćwiczeniami, może liczyć na fachową opiekę zespołu trenerów nie tylko podczas treningów personalnych, ale również treningów grupowych oraz tych wykonywanych we własnym zakresie. Możemy się pochwalić tradycją i doświadczeniem budowania długofalowych programów treningowej adaptacji, rozwijania sprawności oraz utrwalania osiągniętych rezultatów. Indywidualnie ustalimy przebieg cyklu treningowego, właściwie dobierzemy zestaw ćwiczeń, a także określimy ich intensywność oraz częstotliwość.

Chcesz trenować sensownie i świadomie?
Dążyć do zdrowia i pełnej równowagi?
Uniknąć przeciążeń, kontuzji i urazów?
Narzekasz na brak efektów treningowych,
brakuje Ci motywacji?…

…potrenuj z nami!