dzieci

28 października 2015

Badania naukowe wykazują, że regularnie uprawiające sport dzieciaki mają lepsze wyniki w szkole. Są szczęśliwsze, bo wysiłek fizyczny korzystnie wpływa na samopoczucie, podnosi odporność na stres, wyzwala endorfiny. Poza tym rozwija koordynację, postawę, wytrzymałość. Wpływa na zdyscyplinowanie dziecka, które musi pamiętać o zajęciach dodatkowych. Poza tym również po szkole może się spotkać z rówieśnikami.

 

W związku z powyższym w  Klubie Wellness nie mogło zabraknąć zajęć także dla tej grupy Klientów.

 

W ramach Szkoły Sportów Walki organizowane są zajęcia Muaythai Kids i Ju-Jitsu Kids, ukierunkowane na wszechstronne aspekty rozwoju dzieci m.in. koordynację ruchową, zręczność, równowagę kondycję, wprowadzające elementy i zasady sportowej rywalizacji.

 

Zapraszamy również na  Gry i zabawy.
Szukaj tych zajęć w harmonogramie ogólnym Klubu lub pytaj w  Recepcji Klubu.

 

Na terenie naszego Klubu znajduje się także Kącik Zabaw dla dzieci, które towarzyszą swoim ćwiczącym rodzicom. Mogą spędzić tu aktywnie czas, pod opieką profesjonalnych animatorów. W ramach Kącika Zabaw organizowane są cykliczne warsztaty tematyczne niezmiennie cieszące się dużą popularnością. Informacje o warsztatach umieszczane są m.in. w aktualnościach na stronie internetowej oraz naszych FB.

CZYTAJ WIĘCEJ O KĄCIKU ZABAW – KLIKNIJ TUTAJ

dzieci