Szukasz uniwersalnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Skorzystaj z jednej z poniższych opcji zakupu wejściówek/zaproszeń do hali basenowej. To prezent, który z pewnością sprawi radość zarówno tym, którzy szukają relaksu i oddechu od codzienności, jak również amatorom świetnej zabawy i aktywności fizycznej!

 

Szczególnie zachęcamy do zakupu wejściówek obejmujących całodzienne wejście do hali basenowej z możliwością korzystania bez ograniczeń z aneksu saunowego.

 

Dostępne opcje:

1- godzinne – 27 zł/szt.

2- godzinne – 38 zł/szt.

bez limitu czasu z sauną – 60 zł/szt.

 

icon_2aInformacja: Wejściówki/zaproszenia mogą być wykorzystywane przez okaziciela w dowolnym dniu i godzinie, w ramach daty ważności zaproszenia, która wynosi 3 miesiące od daty sprzedaży. Istnieje możliwość zapłaty przelewem i wysłania zaproszeń na wskazany adres drogą pocztową. Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres marketing@parkwodny.pl 

icon1bCiekawostka! Uwaga! Są prezenty, których według przesądów należy unikać. I tak np. wręczenie pereł może przynieść nieszczęście, chusteczek – płacz, a z kolei wręczenie butów wróży rozpad związku. W naszym kraju przyjęło się, że w prezencie nie powinno się dawać zwierząt, dezodorantów i mydeł (zarzut braku higieny).

Aligator