dzieci

28 października 2015

Badania naukowe wykazują, że regularnie uprawiające sport dzieciaki mają lepsze wyniki w szkole. Są szczęśliwsze, bo wysiłek fizyczny korzystnie wpływa na samopoczucie, podnosi odporność na stres, wyzwala endorfiny. Poza tym rozwija koordynację, postawę, wytrzymałość. Wpływa na zdyscyplinowanie dziecka, które musi pamiętać o zajęciach dodatkowych. Poza tym również po szkole może się spotkać z rówieśnikami.

 

W związku z powyższym w  Klubie FitPark nie mogło zabraknąć zajęć także dla tej grupy Klientów.

 

W ramach Szkoły Sportów Walki organizowane są zajęcia Muaythai Kids i Ju-Jitsu Kids, ukierunkowane na wszechstronne aspekty rozwoju dzieci m.in. koordynację ruchową, zręczność, równowagę kondycję, wprowadzające elementy i zasady sportowej rywalizacji.

 

Zapraszamy również na  zajęcia AQUA WueF, WueF SALA, Balet, First Step: Tańcząc bawię się! oraz zajęcia w ramach Formacji Tanecznej.

Szukaj tych zajęć w harmonogramie ogólnym Klubu lub pytaj w  Recepcji Klubu.
 

Dla rodziców chcących przychodzić na zajęcia razem z dziećmi przygotowaliśmy specjalny karnet: Karnet OPEN rodzic+dziecko /230 zł/miesiąc 
Karnet upoważnia do równoległych wejść 2 osób (rodzic+dziecko) do Klubu na zajęcia z harmonogramu (w przypadku dzieci i młodzieży na zajęcia dedykowane odpowiedniej grupie wiekowej), na siłownię (w przypadku dzieci pow. 13 r.ż. pod opieką osoby pełnoletniej) oraz wejść na halę basenową (od 18.09.2017 r.).

 

Na terenie naszego Klubu znajduje się także Kącik Zabaw dla dzieci, które mogą spędzić w nim czas wraz z opiekunem.

CZYTAJ WIĘCEJ O KĄCIKU ZABAW – KLIKNIJ TUTAJ

dzieci