NOWA ODSŁONA KLUBU TRENINGOWEGO

3 września 2017

Szanowni Państwo,

 

 Od dnia 4 września b.r.  mamy przyjemność gościć naszych Klientów w  nowej przestrzeni Klubowej.

 

Wraz z zakończeniem drugiego etapu prac remontowych, zmienionym wystrojem wnętrz, pojawieniem się autorskiego placu  treningowego w siłowni (unikatowej klatki do treningu funkcjonalnego), zmienioną organizacją sal oraz wieloma nowymi akcesoriami treningowymi,  zmieniamy nazwę Klubu Wellness na FitPark Park Wodny.

 

Prace modernizacyjne wieńczące całe przedsięwzięcie zostaną zakończone początkiem października.

 

FitPark Park Wodny to nowa odsłona Klubu z wieloletnią historią, solidnej marki, którą nasi Klienci cenią od lat. Jednym z naszych fundamentów jest wykwalifikowana Kadra Trenerska z wieloletnim doświadczeniem. To oni stworzyli autorski program treningowy, dzięki któremu udało się stworzyć najbogatszą ofertę zajęć grupowych w mieście.

 

Razem z nową nazwą w Klubie pojawiły się nowe wnętrza w 7 strefach treningowych, wykorzystywanych m.in. w trakcie treningów grupowych z Trenerem. Nowoczesna kolorystyka i oświetlenie podkreślają ich treningowy charakter. W ich skład wchodzą:

 

– dwie sale sportów walki

– sala treningów choreograficznych

– sala treningów kontemplacyjnych

– sala zajęć tanecznych

– trzy strefy treningu funkcjonalnego

 

Oferta zajęć grupowych obejmuje: zajęcia fitness, treningi w wodze, treningi funkcjonalne, pilates, jogę, zajęcia taneczne, zajęcia dla dzieci oraz zajęcia w ramach Szkoły Sportów Walki.

 

Klienci mają do dyspozycji 1000 m² siłowni, która została wzbogacona m.in. o unikatową konstrukcję (klatkę) do treningów funkcjonalnych, której nie znajdziemy nigdzie indziej. Potężna konstrukcja pochodzi rodem z wojskowego poligonu. Różnorodność jej funkcjonalności powoduje, że odnajdą się na niej zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy treningu funkcjonalnego. Miłośnicy TRX z pewnością odnajdą się w bogato wyposażonej w przyrządy jednej ze stref treningu funkcjonalnego. W siłowni zawsze stacjonuje Trener Dyżurny, który jest do dyspozycji Klientów, służąc radą i pomocą.

 

Przeczytaj o naszej klatce treningowej – kliknij tutaj

 

 

Po treningu Klienci mogą skorzystać z pobytu w saunach suchych znajdujących się w odświeżonych klubowych szatniach. Nowy barek, który pojawi się końcem września w połączeniu z sąsiadującą przestrzenią relaksu nawiążą klimatem do naszego pięknego Krakowa. W miłej atmosferze będzie można napić się pysznej kawy w filiżance lub wypić odżywkę po treningu. W cenie karnetu Open dajemy możliwość naszym Klientom nieograniczonego korzystania z hali basenowej Parku Wodnego wraz z kompleksem saunowym.

 

Mamy nadzieję, iż poczynione kroki sprawią, iż nasi wspólni  Klienci znajdą przestrzeń oraz atmosferę do osiągnięcia jak najlepszych efektów treningowych.

 

KUP KARNETY ONLINE

 

grafikawww